دوره آموزشی نرم‌افزار Arc GIS (پیشرفته)

مدرک خود را با لذت یادگیری واقعی دریافت کنید


معرفی کلی دوره : 
آشنایی با نرم افزار ArcGIS پیشرفته


نرم افزارArcGIS نرم افزاری بسیار آسان برای کاربردهای GIS است که به کاربران این امکان را می‌دهد که به سادگی اطلاعات مکانی و داده‌های توصیفی را برای ایجاد نقشه‌ها، جداول و نمودارها به کارگیرند و به عبارت دیگر ArcGis نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات مکانی را فراهم می‌کند. نرم افزار ArcGIS باعث می‌شود که تجزیه و تحلیل‌های جغرافیایی ساده، به دست افراد بیشتری، بدون نیاز به اینکه کارشناسان GIS باشند، انجام گیرد.

آشنایی با نرم افزار ArcGIS چیست؟


ArcGIS نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات مکانی را فراهم می‌کند.این نرم افزار شامل ابزارهایی برای برنامه سازی ، ایجاد نقشه‌ها و مدیریت آن‌ها، سرور برای پشتیبانی در سطح سازمان و پشتیبانی از سیستم‌های موبایل و بی‌سیم است. این نرم افزار ابزارهای لازم برای جستجو، تحلیل داده‌ها و نمایش نتایج را با کیفیت مناسب در اختیار کاربران قرار می‌دهد.


این دوره مناسب چه کسانی است؟


مناسب افرادی است که مهارت‌ها و تکنیک‌های لازم را برای انجام پروژههای کاربردی ArcGIS را می‌خواهند فرا بگیرند تا در نهایت بتوانند بدون تکیه بر دیگران و به طور مستقل، کارشان را به صورت حرفه ای به نتیجه برسانند. 


اهداف اصلی این دوره چیست؟


نرم‌افزار ArcGIS ابزارهای بسیاری برای ساخت و مدیریت داده‌های توصیفی و مکانی و فراداده در اختیار ما قرار داده است. ArcGIS طیف وسیعی از داده‌ها با فرمت‌های مختلف را پشتیبانی می‌کند که داده‌های جمعیتی یا آماری، نقشه‌های CAD، تصاویر ماهواره‌ای و سرویس‌های مکانی از آن جمله هستند.


پس از شرکت در این دوره، چه مهارت‌هایی را کسب خواهید کرد؟


 نرم‌افزار ArcGIS طیف گسترده‌ای از تحلیل‌ها و پردازش‌هایی را که می‌توانید در نرم‌افزارهای سنجش‌از دوری پیدا کنید، را شامل می‌شود.
ژئورفرنس‌کردن تصاویر، طبقه‌بندی تصاویر ماهواره‌ای، ایجاد ارتوفتو و انجام تصحیحات مختلف را می‌توانید در آن انجام دهید.

فرصت‌های شغلی پس از گذراندن دوره :


با استفاده از نرم‌افزار ArcGIS می‌توانیم داده‌هایی, اعم از برداری و رستری، را که از منابع مختلف تهیه‌کرده‌ایم، نمایش داده و با استفاده از آن‌ها نقشه‌هایی پویا و حرفه‌ای تولید کنیم.
 

در این دوره چه مهارتهایی یاد میگیرید؟

ویژگی های دوره‌ های حضوری ما در جهاد
سیستم آموزشی تمام مکانیزه

داشبورد دانش‌پذیر و مدرس برای دسترسی به رکورد کلاسها و مدیریت اطلاعات آموزشی دانش‌پذیران

برگزاری توامان حضوری و آنلاین

برگزاری دوره ها بصورت هیبرید با امکان شرکت در دوره ها بصورت آنلاین یا حضوری بنا به میل دانش‌پذیر

هیات علمی توانمند جهاد دانشگاهی

همکاری با برترین اساتید کشور بمنظور برگزاری موثر کلاسها

دوره های پروژه محور

اجرای دوره ها بصورت پروژه محور با تبیین نمونه های کاربردی در محیط کار