دوره آموزشی کنترل پروژه با MS Projects

مدرک خود را با لذت یادگیری واقعی دریافت کنید


معرفی کلی دوره: 


مایکروسافت پروجکت یک محصول نرم افزاری مدیریت پروژه است که توسط مایکروسافت توسعه داده شده و به فروش می‌رسد. این محصول به منظور کمک به مدیر پروژه، در توسعه و گسترش طرح‌ها و نقشه‌ها، اختصاص منابع به کارها، پیگیری مراحل پیشرفت پروژه، مدیریت بودجه و هزینه‌ها و تحلیل بار کاری، طراحی شده است. 
مایکروسافت پراجکت، بر اساس تخصیص کار و نرخ منابع،  بودجه‌هایی را ایجاد می‌کند. زمانی که منابع به وظایف اختصاص داده شدند و تخصیص کار تخمین زده شد، برنامه، هزینه را محاسبه می‌کند.


پیش‌نیاز: ندارد


این دوره مناسب چه کسانی است؟ 


این دوره مناسب تمامی مدیران، سرپرستان و کارشناسانِ سازمان‌ها، شرکت‌ها، کارخانجات و کارگاه‌های دولتی و خصوصی، دانشجویان دوره‌های مهندسی، مدیریتی و علاقه‌مندان موضوعات مرتبط با برنامه‌ریزی و کنترل انواع پروژه‌های فنی، ساختمان و خدماتی است.


اهداف  اصلی این دوره چیست؟


هدف از برگزاری این دوره، آموزش کارشناسانی است که بتوانند با یاری گرفتن از ابزار MSP با اعتماد به نفس بالا و استفاده از تکنیک‌های برنامه‌ریزی و کنترل، پروژه‌ی مورد نظر خود را به بهترین نحوه ابتدا برنامه‌ریزی و سپس در طول زمان اجرا و بر آن نظارت نمایند.


پس از شرکت در این دوره، چه مهارت‌هایی را کسب خواهید کرد؟


 کارشناسانی که دوره را با موفقیت پشت سر بگذرانند، مهارت‌هایی را کسب خواهند کرد تا بتوانند پروژه‌ی مورد نظر خود را در موضوعات زمان، منابع (از هر سه نوع نیروی انسانی، ماشین آلات و مواد)، هزینه و محدوده برنامه‌ریزی کرده سپس تمامی آنچه را برنامه‌ریزی کرده‌اند، در زمان حیات پروژه، با تحلیل انحرافات احتمالی، کنترل نمایند.


فرصت‌های شغلی پس از گذراندن دوره:


تمامی پروژه‌های فنی، خدماتی و ساختمانی که می‌توان انواع آنها را تا به ۶۰۰۰ نوع تقسیم نمود، به یک تیم برنامه‌ریز و البته کنترل کننده، که بتواند بهترین مشاوره‌های تخصصی را به مدیریت پروژه بدهند، نیاز دارند. از طرف دیگر، به هیچ عنوان نمی‌توان سازمان، شرکت، اداره، کارخانه یا کارگاهی را بدون مدیریت تصور کرد. با مروری بر تقاضاهای نیروی کار از سوی کارفرمایان در سال‌های اخیر، در کسب کارهای کلان و خُرد انتظار می‌رود، یک کارشناس مسلط به نرم‌افزار مایکروسافت پروژکت در تمامی تیم‌های مدیریتی، فرصت شغلی داشته باشد.
 

در این دوره چه مهارتهایی یاد میگیرید؟

ویژگی های دوره‌ های حضوری ما در جهاد
سیستم آموزشی تمام مکانیزه

داشبورد دانش‌پذیر و مدرس برای دسترسی به رکورد کلاسها و مدیریت اطلاعات آموزشی دانش‌پذیران

برگزاری توامان حضوری و آنلاین

برگزاری دوره ها بصورت هیبرید با امکان شرکت در دوره ها بصورت آنلاین یا حضوری بنا به میل دانش‌پذیر

هیات علمی توانمند جهاد دانشگاهی

همکاری با برترین اساتید کشور بمنظور برگزاری موثر کلاسها

دوره های پروژه محور

اجرای دوره ها بصورت پروژه محور با تبیین نمونه های کاربردی در محیط کار