دوره آموزشی MCSA PACK

مدرک خود را با لذت یادگیری واقعی دریافت کنید


معرفی کلی دوره: 

 

یکی دیگر از راه‌هاي ورود به بازار شـبکه، انتخاب دوره هاي Microsoft است. در واقع دوره آموزشی MCSA نقطه شـروع شـما برا ي کار در حوزه شـبکه تحت برند شرکت Microsoft به حساب می‌آید. مخاطبین دوره MCSA را دانشجویان و نیز علاقه مندان ورود به بازار کار شبکه تشکیل می‌دهد و افراد پس از ســپري کردن این دوره از مهارت ها و دانش لازم براي پشــتیبانی از زیرســاخت‌هاي شــبکه، بخصوص محصولات Microsoft برخوردار خواهند بود.

 

پیش‌نیاز: NETWORK+

این دوره مناسب چه کسانی است؟


افرادی که بر مباحث دوره MCSE2012 تسلط دارند به راحتی می توانند اکثر سرویس‌های windows Server 2016 را نیز به همان شکل راه اندازی و مدیریت نمایند.


اهداف  اصلی این دوره چیست؟


شــما با شــرکت در دوره جامع 2016 MCSA خود را براي حضــور در آزمون اخذ مدرك :MCSA 2016 Server Windows آماده خواهید نمود. شرکت کنندگان در این دوره، مهارت‌ها و دانش مورد نیاز در بحث اسـتقرار و پشت یبانی از 2016 Server Windows که در بیشتر سازمان ها مورد استفاده قرار می‌گیرند را کاملا فرا گرفته و در نهایت با تکیه بر سرفصل‌هاي 2016 MCSA در نظر گرفته شده در این دوره قادر خواهند بود.


پس از شرکت در این دوره، چه مهارت‌هایی را کسب خواهید کرد؟


افرادی که مباحث این دوره‌ها را فرا می‌گیرند در واقع متخصص شبکه‌ها و سرویس‌های مایکروسافت شناخته می‌شوند. مباحث دوره‌های MCSA 2016 و MCSE 2016 مورد استفاده مدیران شبکه و مدیران IT و مشاورین IT و کارشناسان شبکه و مسولان پشتیبانی شبکه می‌باشد.

 

فرصت‌های شغلی پس از گذراندن دوره:


پس از فراگیری مطالب این دوره ها افراد قادر خواهند بود مدیریت سرویس های اصلی شبکه های مایکروسافتی سازمان ها و شرکت ها را در اندازه های کوچک تا گسترده انجام دهند.
 

در این دوره چه مهارتهایی یاد میگیرید؟

ویژگی های دوره‌ های حضوری ما در جهاد
سیستم آموزشی تمام مکانیزه

داشبورد دانش‌پذیر و مدرس برای دسترسی به رکورد کلاسها و مدیریت اطلاعات آموزشی دانش‌پذیران

برگزاری توامان حضوری و آنلاین

برگزاری دوره ها بصورت هیبرید با امکان شرکت در دوره ها بصورت آنلاین یا حضوری بنا به میل دانش‌پذیر

هیات علمی توانمند جهاد دانشگاهی

همکاری با برترین اساتید کشور بمنظور برگزاری موثر کلاسها

دوره های پروژه محور

اجرای دوره ها بصورت پروژه محور با تبیین نمونه های کاربردی در محیط کار