دوره آموزشی برنامه نویسی به زبان ++Cمقدماتی و پیشرفته

مدرک خود را با لذت یادگیری واقعی دریافت کنید


معرفی کلی دوره: 

این روزا اسم برنامه نویسی رو خیلی جاها می‌شنویم و امکان نداره کسی نسبت به این شغل دید منفی داشته باشه، چیزی که ذهن شما رو درگیر می‌کنه حتما شنیدن این جمله‌س که برنامه نویسی هم آینده خوبی داره و هم درآمد بالایی! نکته مهمی که بعد از کمی تحقیق بهش خواهید رسید اینه که این اطلاعات که از دیگران گرفتید واقعا شایعه نیستند. بله  برنامه نویسی همون شغلیه که می‌تونین بهش اعتماد کنید. 
اما تنوع شاخه‌های برنامه نویسی خیلی زیادن و برای شروع باید مسیر درستی و انتخاب کنی که این انتخاب به عوامل زیادی بستگی داره. اول اینکه نوع و سبک علاقه مندی‌هاتون  و مشخص کنید و کمی بیشتر با جامعه‌ی برنامه نویس‌ها و اهداف‌شون آشنا بشین. اینکه تمایل داری برنامه نویس وبسایت باشی یا اینکه بازی ساز، برای چند شرکت مختلف به صورت فریلنس کار کنی یا اینکه تو یه کمپانی بزرگ مشغول به کار بشی و حتی برای برند خودت وبسایت و اپلیکیشن طراحی کنی و خیلی از شغل‌های مختلف دیگه، همه می‌تونن تو انتخاب مسیر و یا زبان برنامه نویسی موثر باشن. 
زبان برنامه نویسی C++ یکی از قدرتمندترین زبان‌های برنامه نویسیت. به طوری که به زبان‌های دیگه برنامه نویسی غالب هست. یک زبان عمومی با کنترل نوع ایستا و همانند C قابل حمل و پربازده هست. این زبان طراحی شده‌،  تا به برنامه‌نویس امکان انتخاب بده و به صورت جامع چند شیوه برنامه‌نویسی (برنامه‌نویسی ساخت‌یافته، برنامه‌نویسی شی‌گرا، و برنامه‌نویسی جنریک) رو انجام میده.
برای پیدا کردن این مسیر  صحیح در حوزه برنامه نویسی به راهنمایی درست، آموزش و یادگیری نیاز هست. سرمایه گذاری در یادگیری برنامه نویسی یکی از عاقلانه‌ترین سرمایه گذاری‌ها حساب می شه. در دوره‌های برنامه نویسی جهاد دانشگاهی تهران شما با بهره‌مندی از علم اساتید مجرب، می‌تونید حوزه کاری متناسب را انتخاب کنید  و از نقطه‌ی شروع با زبان C++که مادر زبان‌های برنامه نویسی هست وارد این دنیای حرفه‌ای بشید. استاد با توجه به علاقه و سبک مورد نظرشما، نقشه‌ی اولویت‌ و مسیرهای برنامه نویسی رو ترسیم می‌کنه و این شروعی برای رسیدن شما به یک شغل و درآمد عالی محسوب میشه.
در دوره‌های برنامه نویسی جهاد دانشگاهی تهران،  شرکت در کلاس‌ها به انتخاب خودتون می‌تونه  به صورت هیبریدی (حضوری یا آنلاین) باشه و شما همزمان می‌تونین از خونه یا محل کارتون تو کلاس حضوری شرکت کنین.  
 پس از ارائه پروژه عملی خود در پایان دوره ، از مزیت دریافت گواهینامه معتبر جهاد دانشگاهی تهران دررزومه خودتان بهره مند خواهید شد . 

 

آشنایی با زبان برنامه نویسی ++C به عنوان پایه‌ای برای یادگیری سایر زبان‌های شیء گرا  و آشنایی با اصول شیء گرایی، برای برنامه نویسان ضروری است . 

پیش‌نیاز: آشنایی با دوره مبانی و ویندوز مقدماتی


این دوره مناسب چه کسانی است؟

 

  • دانشجویان رشته نرم افزار و IT و سخت افزار 
  • علاقه‌مندان به یادگیری زبان‌های برنامه نویسی


اهداف اصلی این دوره چیست؟

 

  • آشنایی  با برنامه نویسی ساخت یافته و شیء گرا
  • آشنایی با انواع داده‌های پایه و معرفی متغیرها
  • آشنایی با اشاره‌گرها و عملگرها
  • آشنایی با دستورات کنترلی، دﺳــﺘﻮر  switch،  If، ﺣﻠﻘﻪ for، ﺣﻠﻘﻪ while، ﺣﻠﻘﻪ do
  • آشنایی با Prototype، return و ...


پس از شرکت در این دوره، چه مهارت‌هایی را کسب خواهید کرد؟

 

  • توانایی برنامه نویسی در محیط زبان ++C
  • توانایی بهره گیری از اصول شیء گرایی در زبان برنامه نویسی ++C


فرصت‌های شغلی پس از گذراندن دوره:


با توجه به جو اشتغال و استقبال از مباحث برنامه نویسی بسیاری از سازمان‌های دولتی و خصوصی براساس اهداف سازمانی  نیازمند استخدام برنامه نویس هستند . 
 

در این دوره چه مهارتهایی یاد میگیرید؟

ویژگی های دوره‌ های حضوری ما در جهاد
سیستم آموزشی تمام مکانیزه

داشبورد دانش‌پذیر و مدرس برای دسترسی به رکورد کلاسها و مدیریت اطلاعات آموزشی دانش‌پذیران

برگزاری توامان حضوری و آنلاین

برگزاری دوره ها بصورت هیبرید با امکان شرکت در دوره ها بصورت آنلاین یا حضوری بنا به میل دانش‌پذیر

هیات علمی توانمند جهاد دانشگاهی

همکاری با برترین اساتید کشور بمنظور برگزاری موثر کلاسها

دوره های پروژه محور

اجرای دوره ها بصورت پروژه محور با تبیین نمونه های کاربردی در محیط کار