دوره آموزشی توسعه اپلیکیشن IOS

مدرک خود را با لذت یادگیری واقعی دریافت کنید


معرفی کلی دوره: 

 

 Iosمخفف  iphone operating system می‌باشد. در این دوره شما مبانی برنامه‌نویسی را به زبان سویفت برای ساخت اپلیکیشن iOS (آیفون و آیپد) یاد خواهید گرفت. مفاهیم و اصطلاحاتی مثل متغیرها، حلقه، شرط، تابع و....
برای نوشتن برنامه برای دستگاه‌های iphone یا همان سیستم عامل ios  به فراگیری زبان swift  نیاز هست. این زبان به صورت اختصاصی و فقط برای همین منظور از طرف خود شرکت apple  معرفی شده است.

 

برنامه نویسی ios چیست؟


اپلیکیشن IOS امروزه نظر کاربران بیشتری را  نسبت به گذشته به خود جلب کرده است. طبق آماری که شرکت اپل منتشر کرده این شرکت تاکنون دو و نیم میلیارد گوشی آیفون به فروش رسانده و حجم قابل توجهی از کاربران گوشی‌های هوشمند سیستم عامل ios را ترجیح می‌دهند. زبان برنامه نویسی Objective-C را می‌توان به عنوان زبان اصلی اپل برای طراحی اپلیکیشن IOS معرفی کرد. این زبان در سال 1984 توسط آقایان Brad Cox و Tom Love منتشر شد. زبان برنامه نویسی Objective-C در واقع به صورت یک لایهٔ بسیار نازک روی زبان C پیاده سازی شده است Objective-C. یک زبان شی‌گرا است که با اضافه کردن مفاهیم ارسال پیام از زبان small tak به زبان C شکل گرفت و بیشترین کاربرد آن در محیط‌های Mac OS X و iPhone OS است.


پیش‌نیاز:  


ندارد

این دوره مناسب چه کسانی است؟


دیر یا زود تمامی شرکت‌ها به این زبان برنامه نویسی نیازمند خواهند بود. شرکت‌های خارجی ارجعیت ویژه‌ای برای این زبان قائل هستند و قطعا نسبت به سایر زبان‌ها دارای پتانسیل درآمدزایی بالاتری است. در نهایت افرادی که علاقهمند هستند، می‌توانند با فراگیری این زبان، شغل مناسب خود را داشته باشند.


اهداف اصلی این دوره چیست؟


تبدیل شما به یک برنامه نویس مسلط ios هست که به راحتی وارد بازار کار بشوید.  توانایی ساخت برنامه‌های سنگین و همچنین برنامه‌هایی که ایده ساخت آنها را دارید را داشته باشید و آن‌ها را اجرا کنید.


پس از شرکت در این دوره، چه مهارت‌هایی را کسب خواهید کرد؟


یادگیری زبان سوئیفت و توسعه نرم افزارهای iOS و شما همچنین می‌توانید برنامه‌های وب را با زبان سویفت ایجاد کنید.
 

در این دوره چه مهارتهایی یاد میگیرید؟

ویژگی های دوره‌ های حضوری ما در جهاد
سیستم آموزشی تمام مکانیزه

داشبورد دانش‌پذیر و مدرس برای دسترسی به رکورد کلاسها و مدیریت اطلاعات آموزشی دانش‌پذیران

برگزاری توامان حضوری و آنلاین

برگزاری دوره ها بصورت هیبرید با امکان شرکت در دوره ها بصورت آنلاین یا حضوری بنا به میل دانش‌پذیر

هیات علمی توانمند جهاد دانشگاهی

همکاری با برترین اساتید کشور بمنظور برگزاری موثر کلاسها

دوره های پروژه محور

اجرای دوره ها بصورت پروژه محور با تبیین نمونه های کاربردی در محیط کار